Poštovné při nákupu nad 2000 Kč zdarma.  |  Potřebujete poradit? Zavolejte: 720 034 378 (od 9 do 15 hod)

Nákupem to pro nás určitě nekončí! Ostrá žula v horách, trčící hřebík ve winterraumu nebo číhající větvička v lese. To vše může udělat díru i do těch nejrobustěnšjích materiálů. Ovšem vy, jakožto majitelé Patizon produktů, se nemusíte bát. Vyrábíme v Česku a právě pro tyto a další nejrůznější nehody nabízíme samozřejmě mimozáruční i pozáruční servis našich produktů. A abychom nezapomněli. Můžeme váš spacák vzít taky do lázní (jakože vyprat)!

Jak to funguje s opravami?

1) Zavoláte nám nebo nám napíšete. Na čísle +420 720 034 378, nebo prostřednictvím mailu lenka@patizon.com, se zkontaktujeme a vy nám vysvětlíte, co se stalo. Popíšete závadu, případně přidáte fotodokumentaci pro urychlení vyřízení a nacenění opravy. Zároveň si od vás vezmeme kontaktní informace pro zpětné odeslání vyřízené opravy.

2) Následně je potřeba dopravit spacák na adresu našeho sídla v Ostravě - Zborovská 1910/4, 702 00 Ostrava
Česká Republika. Zvolit můžete jakýkoliv způsob dopravy, můžeme se domluvit, že dopravu pro vás objednáme my a její cenu započteme do ceny opravy. Můžete nám spacák donést i osobně, vždy po telefonické domluvě.

3) Následuje 30 denní lhůta pro opravu (vždy se snažíme o dřívější termín).

4) Jakmile bude oprava hotová, vyzveme vás k úhradě nákladů na opravu (zpravidla bankovním převodem)

5) Po připsání peněz na náš účet vám zasílámé opravený produkt na uvedenou adresu.

Ještě pár jednoduchých pravidel.

1) Podmínky mimozáručního servisu se vztahují na opravy vad, které nesouvisí se zárukou poskytovanou při prodeji nového zboží.

2) K opravě příjímáme pouze výrobky Patizon.

3) Opravy provádíme pouze na výrobcích, které jsou čisté a vždy po telefonické či mailové domluvě.

4) Cena se určuje na základě rozsahu a náročnosti dané opravy a Patizon se zavazuje provést ji vždy za cenu co nejpříznivější. Cenu opravy budeme vždy řešit dopředu a individuálně.

Jak to funguje s praním?

1) Jednoduše si zakoupíte praní vašeho spacáku (nebo bundy) na našem e-shopu. Veškeré potřebné informace najdete právě tady.

2) Cena profesionálního vyprání a vyčištění je 549.-. Zaplatíte jednoduše online nebo převodem. Jednoduché. Celý proces zpravidla nezabere víc jak 7-10 pracovních dní a spacák se vám vrátí opět Zásilkovnou, vypraný, voňavý a připravený na další dobrodružství!


Jak opravujeme naše produkty? Tak, aby byly jako nové! Příklad: po pádu na skále odřená a protržená látka na rukávu. Vpravo opraveno :)