Poštovné zdarma na všechny spacáky

Nákupem to pro nás určitě nekončí! Ostrá žula v horách, trčící hřebík ve winterraumu nebo číhající větvička v lese. To vše může udělat díru i do těch nejrobustěnšjích materiálů. Ovšem vy, jakožto majitelé Patizon produktů, se nemusíte bát. Vyrábíme v Česku a právě pro tyto a další nejrůznější nehody nabízíme samozřejmě mimozáruční i pozáruční servis našich produktů. A abychom nezapomněli. Můžeme váš spacák vzít taky do lázní (jakože vyprat)!

Jak to funguje s opravami?

1) Zavoláte nám nebo nám napíšete. Na čísle +420 732 419 285, nebo prostřednictvím mailu tomas@patizon.com, se zkontaktujeme a vy nám vysvětlíte, co se stalo. Popíšete závadu, případně přidáte fotodokumentaci pro urychlení vyřízení a nacenění opravy. Zároveň si od vás vezmeme kontaktní informace pro zpětné odeslání vyřízené opravy.

2) Pokud se shodneme na způsobu a ceně opravy (a my věříme že ano, není to služba, na které chceme vydělávat), zašlete výrobek na adresu: KVIS B+S s.r.o., Romana Havelky 1018, Jemnice, 675 31, Česká republika. Na balíček uveďte spolu s adresou ''Patizon (model) - oprava''. Výběr dopravce je na Vás, prosíme ale vždy o zaslání "Balíkem do ruky", respektive využitím kurýrních služeb jakou jsou PPL, GLS, DPD apod.

3) Následuje 30 denní lhůta pro opravu (vždy se snažíme o dřívější termín).

4) Jakmile bude oprava hotová, vyzveme vás k úhradě opravy a zpětného poštovného (zpravidla bankovním převodem, pro urychlení případně přes PayPal).

5) Po připsání peněz na náš účet vám zasílámé opravený produkt na uvedenou adresu.

Ještě pár jednoduchých pravidel k tomu.

1) Podmínky mimozáručního servisu se vztahují na opravy vad, které nesouvisí se zárukou poskytovanou při prodeji nového zboží.

2) K opravě příjímáme pouze výrobky Patizon.

3) Opravy provádíme pouze na výrobcích, které jsou čisté a vždy po telefonické či mailové domluvě.

4) Cena se určuje na základě rozsahu a náročnosti dané opravy a Patizon se zavazuje provést ji vždy za cenu co nejpříznivější. Cenu opravy budeme vždy řešit dopředu a individuálně.

Jak to funguje s praním?

1) Jednoduše si vytisknete tento formulář, vyplníte ho a pošlete nám e-mail. V naší odpovědi vám zašleme informace k platbě a s ní i kód vaší zásilky. Spacák zabalíte a spolu s kódem podáte v nejbižší pobočce Zásilkovny. Odtud se už dál o nic nemusíte starat! 

2) Cena profesionálního vyprání a vyčištění spacáku je 549.-. Zaplatíte jednoduše online. Jednoduché. Celý proces zpravidla nezabere víc jak 7 pracovních dní a spacák se vám vrátí opět Zásilkovnou, vypraný, voňavý a připravený na další dobrodružství!