Free shipping for all sleeping bags

Nákupem to pro nás určitě nekončí! Ostrá žula v horách, trčící hřebík ve winterraumu nebo číhající větvička v lese. To vše může udělat díru i do těch nejrobustěnšjích materiálů. Ovšem vy, jakožto majitelé Patizon produktů, se nemusíte bát. Vyrábíme v Česku a právě pro tyto a další nejrůznější nehody nabízíme samozřejmě mimozáruční i pozáruční servis našich produktů. A abychom nezapomněli. Můžeme váš spacák vzít taky do lázní (jakože vyprat)!

Jak to funguje s opravami?

1) Zavoláte nám nebo nám napíšete. Na čísle +420 720 034 378, nebo prostřednictvím mailu jirka@patizon.com, se zkontaktujeme a vy nám vysvětlíte, co se stalo. Popíšete závadu, případně přidáte fotodokumentaci pro urychlení vyřízení a nacenění opravy. Zároveň si od vás vezmeme kontaktní informace pro zpětné odeslání vyřízené opravy.

2) Následně je potřeba dopravit spacák na adresu našeho sídla v Ostravě - Zborovská 1910/4, 702 00 Ostrava
Česká Republika. Zvolit můžete jakýkoliv způsob dopravy, můžeme se domluvit, že dopravu pro vás objednáme my a její cenu započteme do ceny opravy. Můžete nám spacák donést i osobně, vždy po telefonické domluvě.

3) Následuje 30 denní lhůta pro opravu (vždy se snažíme o dřívější termín).

4) Jakmile bude oprava hotová, vyzveme vás k úhradě nákladů na opravu (zpravidla bankovním převodem)

5) Po připsání peněz na náš účet vám zasílámé opravený produkt na uvedenou adresu.

Ještě pár jednoduchých pravidel k tomu.

1) Podmínky mimozáručního servisu se vztahují na opravy vad, které nesouvisí se zárukou poskytovanou při prodeji nového zboží.

2) K opravě příjímáme pouze výrobky Patizon.

3) Opravy provádíme pouze na výrobcích, které jsou čisté a vždy po telefonické či mailové domluvě.

4) Cena se určuje na základě rozsahu a náročnosti dané opravy a Patizon se zavazuje provést ji vždy za cenu co nejpříznivější. Cenu opravy budeme vždy řešit dopředu a individuálně.

Jak to funguje s praním?

1) Jednoduše si zakoupíte praní vašeho spacáku (nebo bundy) na našem e-shopu. Veškeré potřebné informace najdete právě tady.

2) Cena profesionálního vyprání a vyčištění je 549.-. Zaplatíte jednoduše online nebo převodem. Jednoduché. Celý proces zpravidla nezabere víc jak 7-10 pracovních dní a spacák se vám vrátí opět Zásilkovnou, vypraný, voňavý a připravený na další dobrodružství!